Újra nyitva a Nagykönyvtár!

Publikálva: 2020. június 19.

Június 22-től minden hétköznap 8:30 és 16:00 között.

Újra nyitva a Nagykönyvtár!

Örömmel indítjuk újra szolgáltatásainkat a koronavírus-járvány miatt némiképp módosított használati szabályokkal.

Egészségvédelmi szabályok

Mindannyiunk egészségének védelmében a könyvtárba belépéskor kötelező a kézfertőtlenítés. Munkatársaink maszkot viselnek az Ön védelmében, kérjük, Ön is óvja őket maszk viselésével. Ha véletlenül nincs Önnel maszk, az olvasószolgálatban limitált készletből vásárolhat egyszer használatos maszkot. Szükség esetén gumikesztyűvel is állunk rendelkezésére.

Kérjük, az olvasóteremben való tartózkodáskor is figyeljenek a távolságtartás szabályaira.

Dokumentumok előkészítése

A könyvtár felkeresése előtt ajánlott a kölcsönözni kívánt könyvek előkészítését kérni a kollégáinktól.

A kérés leadható a könyvtári katalóguson keresztül vagy a kolcsonzes@silver.drk.hu e-mailcímen.

További információ az online raktári kérés használatáról.