A zárvatartás ideje alatt se maradjon könyvtár nélkül

Publikálva: 2020. november 19.

Habár a személyes látogatás nem lehetséges, online szolgáltatásokkal támogatjuk!

A zárvatartás ideje alatt se maradjon könyvtár nélkül

Tájékoztatás kérhető minden hétköznap 9-16 között az (52) 614-382 telefonszámon vagy a kolcsonzes@silver.drk.hu e-mail címen.

A digitalizálási kéréseket e-mailen keresztül fogadjuk. A kérés teljesítésekor a szerzői jogi szabályok az irányadóak

(teljes folyóirat, egész könyv másolása szerzői jogot sért!), és a felvétel készítése díjköteles.

A kéréseket beérkezési sorrendben dolgozzuk fel. A vállalt határidőről és egyéb részletekről e-mailben küldünk tájékoztatást!

A kölcsönzésben lévő könyvek határidejét automatikusan meghosszabbítjuk.

A kölcsönözni kívánt könyveket az online katalóguson vagy e-mailen keresztül lehet kérni. A könyvek átvétele egyénileg, e-mailben egyeztetett időpontban, a könyvtár területén kívül történik.